Oznamujeme, že na začátek jara roku 2025 plánujeme štěňátka

Po téměř třech letech plánujeme v naší chovatelské stanici štěňátka. Ačkoliv nejmocnější je matka příroda, troufáme si již nyní nastínit, že krytí proběhne koncem zimy. Matkou vrhu bude naše Angelika Stopa lásky a otce nyní pečlivě vybíráme a uveřejníme v průběhu měsíce ledna. Budoucí vrh „D“ bude opět spojením „krásy a výkonu“, tzn. štěňátka budou mít veškeré předpoklady pro úspěchy, jak ve výstavních kruzích, tak na coursingových závodech a hlavně, budou to skvělí a vyrovnaní rodinní společníci. V případě, že přemýšlíte o stěňátku, je možné se na nás obrátit, již přijímáme předběžné rezervace.

Dne 15.7.2021, přivedla naše milovaná Angie – Angelika Stopa lásky, na svět sedm štěňátek.
Čtyři holčičky a tři kluky. Porod byl přirozený, štěňátka jsou plně kojena mlékem od maminky a užívají si první společné chvilky.Očekáváme vrh „C“, štěňátka pro krásu a výkon, která by se měla narodit v polovině července.
Byla to láska na první pohled, Angelika Stopa lásky a London´s Fog Gifted Gambler.

Věříme, že se bude jednat o vyvážený vrh vipetů, s kontaktní povahou. Exterierově jsou oba rodiče standartní výšky, pevné kostry, úspěšní na výstavách, ale neztratí se ani na coursingu. A hlavně, budou to do budoucna něžní a jedineční rodinní společníci.
Budoucí otec štěňátek, London´s Fog Gifted Gambler, zvaný „Mignon“Mignonek pochází ze Slovenska, kde bydlí v Bratislavi se svou majitelkou Kristínou.

Je to velmi vyrovnaný a milý pes. Proporčně souměrný, s ideální výškou a pevnou kostrou. Má krásnou standartní hlavu a výrazný pigment. 

Český, slovenský, maďarský a srbský šampion
Slovenský a maďarský junior šampion

Datum narození: 11.2. 2017
Výška: 50 cm, Váha: 15 kg
Zbarvení: bílé, červené plotny
Číslo zápisu: SPKP 63/
Dostihová licence – klasik
Odkaz na rodokmen, zde: https://whippet.breedarchive.com/animal/view/londons-fog-gifted-gambler-11cc0537-423e-4dca-b317-4df3f503d0e2


Budoucí matka štěňátek, Angelika Stopa lásky, zvaná „Angie“

Angelika, v překladu „andělská“, ctí své jméno do puntíku, je to anděl jak chováním, tak vzhledem. Jedná se o velmi kontaktní fenu, s výbornou povahou, což má ostatně od rozhodčích napsáno i v posudku. Exterierově se jedná o proporčně vyváženou whippetku s hlubokým hrudníkem a pevnými nožkami.

Chovná fena
Datum narození: 16.10.2018
Výška: 48 cm
Váha: 13.3 kg
Barva srsti: modro-plavá, bílé znaky
Registrační číslo: CMKU/WH/4785/18
Datum a místo bonitace: 16.05.2020 Praha Nebušice

Zdravotní testy:
Srdce, EKG – normal, ECHO (Doppler) normal.
Testoval MVDr. Michal Beneš, AAvet Praha, 19.10.2020
Oči: Oftalmologické vyšetření DOV– prostý, oči čisté.
Testoval MVDr. Petr Gbelec, AAvet Praha, 19.10.2020

Odkaz na rodokmen zde: https://whippet.breedarchive.com/animal/view/angelika-stopa-lasky-377b024c-7232-4aef-a875-27e81b05f8d6Jednoho jarního sobotního dne, konkrétně 15.května 2021, jsme vyrazili s naší Angelikou Stopa lásky, zvanou „Angie“ na krytí. Vydali jsme se na cestu do Bratislavi, na Slovensko, kde na nás čekal náš vyvolený. Nádherný a velmi milý pes, London´s Fog Gifted Gambler, „Mignonek“. Byla to láska na první pohled, takové krytí, jaké si chovatel, může jen přát. A teď? už jen čekáme co nám ukáže za čtyři týdny ultrazvuk…